لباس زنانه


لباس زنانه ، شامل انواع شومیز، مانتو، لباس خانگی، تونیک زنانه ، تاپ و شورتک زنانه ، تاپ زنانه ، شلوار زنانه و لگینگ ( لگ ) ، کت زنانه از برترین برندها و بالاترین کیفیت دوخت و پارچه

شومیز زنانه : 

شومیز های موجود در بالیک در دسته بندی های متنوعی از جمله شومیز های مجلسی و اسپرت قرار می گیرند. برخی از شومیز ها از جنس ساتن بوده و گروهی نیز از جنس پارچه نخی و کرپ می باشند. شومیز های ساتن نیز دسته بندی های متنوعی دارند که پیشنهاد می کنیم به توضیحات مربوط به آنها دقت نمایید. برخی از شومیز های زنانه بلند تر را می توانید با شلوار ست نمایید و شومیز هایی که کوتاه تر هستند با دامن و یا شلوار ست می شوند. 

کت زنانه : 

کت های زنانه شامل کت های بلند ، کت زنانه کار شده ، کراپ کت زنانه و کت های مجلسی زنانه تمامی را می توانید با بالاترین کیفیت دوخت و پارچه در بالیک ثبت سفارش نمایید. 

شلوار زنانه : 

شلوار های زنانه در انواع اسپرت و مجلسی قرار می گیرند. یکی از پر فروش ترین انواع شلوار های مجلسی ، شلوارهای دمپا و یا بوت کات هستند. 

تاپ زنانه : 

تاپ های زنانه موجود در بالیک در انواع تاپ های اسپرت و مجلسی دسته بندی می شوند که در سایزبندی های متنوع 36 تا 50 و رنگبندی زیبا موجود هستند. 

لگ زنانه : 

لگ های زنانه کاربردهای متنوعی مانند کاربرد روزانه و یا ورزشی دارند. لگ ها ممکن است از جنس نخی کبریتی و یا غواصی باشند.