لباس خواب زنانه


لباس خواب زنانه  

در انواع لباس خواب توری ، لباس خواب ساتن ، تاپ و شورتک های مخمل و ساتن و انواع لباس خواب شیک فانتزی زنانه. در گره لباس خواب های شیک بالیک ، انواع جوراب دار نیز به چشم میخورد که در رنگبندی متنوعی موجود است. برخی از لباس خواب ها از نوع کاپ دار بوده و در میان لباس خوابهای موجود می توان انواع زیبایی از برندهایی چون NBB ، ANIL و بسیاری برندهای دیگر ترک و ایرانی درجه یک را مشاهده نمود.

لباس خواب ساتن :

لباس خواب های ساتن انواع مختلفی دارند که شامل پیراهن های ساتن بلند و کوتاه ، تاپ و شورتک و بلوز و شلوار ساتن می شود. لباس خواب های ساتن همچنین در انواع ترک و ایرانی در فروشگاه بالیک موجود هستند. لباس خواب های ساتن ترک از جنس ساتن ابریشم درجه یک هستند که حتی برای پوست های بسیار حساس نیز مناسب می باشند.

لباس خواب توری :

لباس خواب های توری برای بانوانی با سایزهای بزرگتر نیز کاربرد دارند. لباس خواب های توری دارای انواع مختلفی هستند که با مراجه به بخش لباس خواب های توری می توانید انواع آن را مشاهده نمایید. لباس خواب های توری با توجه به کشی بودن بیشتر آنها بعضا تا قواره های بزرگتری مانند 48 و 50 نیز مناسب هستند. برخی لباس خواب های توری به همراه شورت لامبادا عرضه می شوند.

برخی لباس خواب های توری از برند های ترک مانند NBB و آنیل نیز از نوع کاپدار هستند و جعبه دار می باشند و لذا به عنوان لباس خواب عروس بسیار مورد استقبال قرار می گیرند.