لباس زیر زنانه و لباس خواب زنانه


انواع لباس زیر زنانه، سوتین ( سوتین اسفنجی و سوتین توری ) ، شورت زنانه ( شورت توری زنانه و شورت نخی زنانه ) ، ست شورت و سوتین اسفنجی و ست شورت و سوتین توری و لباس خواب زنانه توری و لباس خواب ساتن زنانه ، بادی زنانه ( بادی فانتزی و بادی نخی زیر مانتو ) به همراه انواع لباس خانگی زنانه شامل تاپ زنانه و تاپ و شورتک و تونیک های زنانه

در فروشگاه پوشاک زنانه بالیک شما می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت بالای محصولات به صورت آنلاین و یا حضوری در شعبا بالیک اقدام به خرید نمایید. 

لباس زیر زنانه : 

لباس زیر زنانه شامل : سوتین ، شورت زنانه ، انواع ست شورت و سوتین ، گن و سوتین اسفنجی و توری می شود. هر کدام از این دسته بندی های شامل انواع مختلف و متنوعی می شود که می توانید با مراجعه به هر بخش از تنوع بالای این محصولات دیدن فرمایید. در بخش جزییات هر یک از محصولات در رابطه با تعیین سایز و سایر مشخصات لباس زیر توضیحاتی داده شده است که پیشنهاد می شود پیش از خرید حتما تمامی قسمت ها را مطالعه نمایید. 

در رابطه با سایز سوتین به نوع کاپ آنها دقت نمایید. حتما سایزی که در منزل در نظر می گیرید مطابق با نوع کاپ باشد. به طور مثال اگر تصمیم به خرید سوتین اسفنجی جکدار دارید ، سایز سوتین اسفنجی جکدار خود را در منزل اندازه بزنید. 

سوتین اسفنجی از نوع سوتین اسفنجی جکدار و یا اسفنج نازک ، سوتین فنردار و بدون فنر هستند. سوتین غیر اسفنجی نیز ممکن است فنردار و یا بدون فنر باشند. سوتین های بدون فنر معمولا از نوع سوتین مینیمایزر هستند. 

این موضوع در رابطه با شورت زنانه نیز صادق است ، به طور مثال در خرید شورت نخی حتما یکی از شورت های نخی خود را سایز بزنید. 

لباس خواب زنانه :

لباس خواب های زنانه در انواع مختلف لباس خواب ساتن ، لباس خواب توری ، لباس خواب نخی و لباس خواب لاتکس ( به طور کلی لباس خواب های فانتزی ) هستند. لباس خواب زنانه را همچنین می توان به انواع لباس خواب کاپدار و غیر کاپدار تقسیم نمود. برخی از لباس خواب زنانه ها دارای کاپ فنردار هستند و برخی دیگر کاپ اسفنجی دارند. برخی از لباس خواب های زنانه به همراه شورت و یا دستکش و جوراب فانتزی عرضه می شوند. لباس خواب توری از نوع تور ساده و یا دانتل هستند . برخی لباس خواب های توری تا سایز 52 نیز مناسب می شوند. 

لباس خواب ساتن ممکن است از نوع پیراهن ساتن و یا پیراهن ساتن به همراه روبدوشامبر و یا روبدوشامبر تک باشند. روبدوشامبر از ملزومات اولیه لباس خواب زنانه می باشد. 

بادی زنانه :

بادی زنانه در انواع مختلف مانند بادی فانتزی توری ، بادی زنانه نخی ، بادی فانتزی لاتکس و امثالهم می باشد. برخی از بادی های فانتزی از نوع بادی کاپدار و برخی دیگر بدون کاپ می باشد و حالت یکسره دارند. در این میان نباید بادی فانتزی جورابی را نیز فراموش کرد. بادی جورابی ها نیز می توانند از نوع بادی جورابی نگین دار و یا غیر نگین دار باشند. بادی جورابی فری سایز است و برای سایزهای 36 تا 50 مناسب هستند.