شومیز مجلسی زنانه و دخترانهکمی صبر کنید...

انواع شومیز مجلسی زنانه و شومیز مجلسی دخترانه ، شومیز حریر ، شومیز زنانه لی ، شومیز بلند و کوتاه . شومیز های زنانه مجلسی در سایزبندی های مختلف 36 تا 52. شومیز های زنانه را می توان با انواع دامن کوتاه و بلند و انواع شلوار ست نمود. در این بخش از فروشگاه بالیک شما با تنواع بی نظیر کراپ های دخترانه و کراپ های قواره بزرگ زنانه نیز رو به رو خواهید شد و ست نمودن آنها با انواع شلوار و دامن این لباس های زیبا را به بهترین نمونه های لباس های مجلسی و میهمانی مبدل می نماید. 

شومیز ساتن :

شومیز های ساتن را می توان براساس جنس آنها دسته بندی نمود. شومیز ساتن ابریشم و یا شومیز ساتن ژاکارد از جمله جنس های ساتنی هستند که بسیار پر طرفدار هستند. 

شومیز مجلسی :

برخی از شومیز ها بنا به طرح و مشخصات ظاهری ای که دارند در گروه شومیز های مجلسی قرار می گیرند. شومیز های مجلسی دارای بخش های پولک دوزی شده و یا توری هستند. البته تعیین تناسب شومیز برای هر فرد بنا به سلایق شخص و محلی است که تصمیم به استفاده از آن را دارد. 

شومیز کرپ و طرح دار : 

شومیز های کرپ دارای طرح های مختلف هستند. این شومیزها در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند. شومیز ها را می توانید با انواع شلوار و یا دامن ست نمایید و برای انواع مهمانی بی نظیر هستند. 

شومیز های کراپ : 

شومیز کراپ که در انواع مختلف توری و غیر توری و دخترانه و زنانه موجود هستند می توانند به همراه یک شلوار یا دامن یک لباس مجلسی زیبا را برای شما ایجاد نمایند. 

دسته‌بندی