شومیز و بلوز زنانهکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


انواع شومیز مجلسی زنانه و شومیز مجلسی دخترانه و بلوز زنانه ، شومیز حریر ، شومیز زنانه لی ، شومیز بلند و کوتاه . شومیز های زنانه مجلسی در سایزبندی های مختلف 36 تا 52. شومیز های زنانه را می توان با انواع دامن کوتاه و بلند و انواع شلوار ست نمود. در این بخش از فروشگاه بالیک شما با تنواع بی نظیر کراپ های دخترانه و کراپ های قواره بزرگ زنانه نیز رو به رو خواهید شد و ست نمودن آنها با انواع شلوار و دامن این لباس های زیبا را به بهترین نمونه های لباس های مجلسی و میهمانی مبدل می نماید. 

شومیز ساتن :

شومیز های ساتن را می توان براساس جنس آنها دسته بندی نمود. شومیز ساتن ابریشم و یا شومیز ساتن ژاکارد از جمله جنس های ساتنی هستند که بسیار پر طرفدار هستند. 

شومیز مجلسی ( بلوز زنانه ) :

برخی از شومیز ها بنا به طرح و مشخصات ظاهری ای که دارند در گروه شومیز های مجلسی قرار می گیرند. شومیز های مجلسی دارای بخش های پولک دوزی شده و یا توری هستند. البته تعیین تناسب شومیز برای هر فرد بنا به سلایق شخص و محلی است که تصمیم به استفاده از آن را دارد. 

شومیز کرپ و طرح دار : 

شومیز های کرپ دارای طرح های مختلف هستند. این شومیزها در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند. شومیز ها را می توانید با انواع شلوار و یا دامن ست نمایید و برای انواع مهمانی بی نظیر هستند. 

شومیز های کراپ : 

شومیز کراپ که در انواع مختلف توری و غیر توری و دخترانه و زنانه موجود هستند می توانند به همراه یک شلوار یا دامن یک لباس مجلسی زیبا را برای شما ایجاد نمایند.  شومیز های توری کوتاه یا همان کراپ های توری با دامن های توری به مانند یک پیراهن عروسکی کوتاه خواهند بود. شومیزهای مجلسی یقه باز و یقه بسته هستند.